Uzun Süren Yolculuklar için Polentur’u Tercih Edin

travegoŞehirler arası taşımacılık , güvenliği ve konforu esas alan bir sektördür. Saatler süren bu yolculukta bu iki husus son derece önemlidir.

Uykusunu rahat bir şekilde alabilmiş, motivasyonu yüksek ve dikkatli bir şoför, kaliteli bir ulaşım aracıyla birleştiği zaman güvenliği sağlayacaktır. Kaliteli aracın içerisinde insanlara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verebilecek bir personelin bulunması ve rahat koltuklar, yolculuğun daha rahat geçmesine olanak tanır. Aynı zamanda her yolcu koltuğunun arkasında dergi, gazete veya minik televizyon ekranları bulunması, yolculara zamanın nasıl geçtiğini unutturacaktır kuşkusuz.

Özellikle de düğün gibi kalabalık katılımın olacağı organizasyonlarda şehirlerarası taşımacılık son derece kilit bir rol oynamakta. Yakın arkabalarımızın kendi imkânlarıyla düğünümüze geliyor olması belki bizim için büyük bir problem gibi gözükmeyebilir. Ancak yaşlı bireylerin bir ilden başka bir ile kendi imkânlarıyla geçmeye çalışması gerçekten onlar için büyük bir problem teşkil etmektedir. Her ne kadar dile getirilmese de bunu bir problem olarak görmedikleri anlamına gelmez. Gelin ve damadın hatırı için onca yolu cebinden para vererek aşmaya çalışacaktır. Aynı zamanda otogara gidiş ve dönüşlerde, organizasyon alanına gelişlerde her yaştan insan için çileli bir süreç yaşanacaktır.

Otogarlarda yaşanacak çileleri değer verdiğimiz insanlara yaşatmamak adına bu servisleri değerlendirmeliyiz. Düğün veya diğer özel organizasyonlarımızda kesinlikle bu hizmetleri kullanmalı, değerli misafirlerimize onlara layık gördüğümüz konforu hissettirmeliyiz.

Konfor

Servis Hizmeti

Multimedya