Organizasyon, Kongre ve Konser için Toplu Ulaşım

Şehir merkezine uzak bir muhitte düzenlenen bir açık hava rock konser organizasyonundan, kurumsal bir toplantı organizasyonuna kadar… Organizasyon taşımacılığı yalnızca insanlara kolaylık sağlamak için değil; aynı zamanda yarattığı konfor ile kaliteli bir organizasyonun olmazsa olmaz detaylarından birisidir.Önemli bir sanat organizasyonu veya toplantı organizasyonunun temellerini atarken, ses, ışıklandırma, halkla ilişkiler gibi detayları bir organizatör haftalar, belki de aylar öncesinden planlamakta. Bu planlamaların başında gelen detaylardan birisi de hiç kuşkusuz ulaşımdır.

Organizasyona katılım gösterecek misafirlerimizi, etkinliğin kalitesine göre belirlenecek araçlarla muhteşem bir şekilde karşılamalı, etkinliğe atacakları ilk adımın bu servis araçlarına atacaklarının bilincinde olmalıyız. Araca bindikleri anda organizasyon, katılımcılar için başlamış olacaktır. İklim koşullarına uyumlu şekilde çalışacak klima, sadece katılımcıları değil; eşyalarının da nereye konulacağı hesap edilerek ayarlanmış bir araç organizasyonun ilk vitrini olması açısından önemlidir. Ayrıca şoförün de misafirlerimize nasıl davranacağı, ne şekilde yönlendireceği çok önemli. Organizasyon hakkında servis şoförüne gerekli bilgiler verilmelidir. Misafirler tarafından sorulabilecek organizasyon ile ilgili her türlü soruya cevap verebilecek donanımda olmalıdır.
Sadece konfor değil; aynı zamanda kitle kontrolü açısından da organizasyon taşımacılığı tercih etmek kilit bir rol oynamakta. İyi bir organizasyon, planlandığı saatte başlamalı ve planlandığı saatte de bitmelidir. Misafirlerimize zamanlama detayları ne şekilde verildiyse aynen uygulamaya alınmalıdır. Servis araçlarının önemli rolü burada devreye girmekte…

Katılımcıların saat kaçta organizasyon alanında olması gerektiğini önceden planlayarak yolun ne kadar süreceğini hesaplanması gerekmektedir. Hava koşulları ve trafik gibi ihtimaller hesaplanarak, üzerine belli bir süre daha ekleyip bu planlamanın altından kolaylıkla kalkılabilir. Bu vesile ile katılımcılarımız, belirtilen saatte servis araçlarına binmiş, belirtilen saatlerde organizasyon alanına varmış olacaktır.

 

Güvenilir Hizmet

Mükemmel Zamanlama

7 Gün 24 Saat