Öğrenci Taşımacılığında Güven, Tecrübe ve Konfor

Çocuklarınızın ev ile okul arasındaki güvenli ve konforlu ulaşımı için Polentur’u tercih etmek, özellikle siz ebevenler için yaşam kalitesi adına çok büyük bir avantaj olacaktır.

Servisin sabah saat kaçta çocuğu almaya geleceği planlı ve standarttır. Ekstra bir sabah uykusu, “acaba okula geç kalır mı” kaygısı olmadan çocuğumuzun okuluna tam zamanında yetişiyor olması yaşam kalitesi açısından ziyadesiyle önemli. Ama esas önemli olan nokta ise çocuğumuzun okuldan çıkış saatlerinde öğrenci taşımacılığı araçlarına bindikleri anda kendisini güvenli bir platforma almasıdır. Okul servisleri, arkasındaki uyarı işaretleri, gerek konusunda yüksek eğitimler almış uzman şoförleri ile son derece güvenli şekilde öğrencileri evlerine teslim etmektedir.

Gençler hiç kuşkusuz ki okul arkadaşlarıyla sosyalleşmek isteyecektir. Hafta sonları veya benzeri boş zamanlarında vaktini okul arkadaşlarıyla geçiriyor olması yadırganacak bir mesele asla değil. Ama okul çıkışlarında enerjileri tavan yapan ve yaşlarının gereği sürekli aktiviteler yapmak isteyen gençler, yanlarında bulunan kötü niyetli diğer gençlerin yönlendirmesiyle bulunmalarını istemediğimiz ortamlarda bulunabilirler. Elbette ki çocuklar hayatı deneyimleyerek öğrenecek, elbette ki her türden insanla iletişim kurması iyi ve kötüyü ayırmayı öğrenmesi açısından değerli bir deneyim. Ama okul çıkışlarında öğrenci taşımacılığı tercih edilmemesi durumunda, enerjisinin ve motivasyonunun en yüksek olduğu okul çıkış saatlerinde çocuğumuz bulunmaması gereken ortamlarda bulunabilir.

Bu servisleri tercih ediyor olmak, sadece zamanlama açısından bize katkı sağlamayacak; aynı zamanda çocuğumuzun okul çıkışlarında sosyalleşmek adına yanlış ortamları tercih etmesini de engelleyecektir.

Kontrol

Güler Yüzlü Hizmet

Zamanlama