Polen Turizm kurumsal sektöre sunduğu esnek ve kaliteli hizmetler, sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı oluşturduğu teklifler ile siz değerli müşterilerimizin her türlü taşımacılık ihtiyaçlarını güler yüzlü hizmet anlayışıyla karşılamaktayız

TAŞIMACILIK NEDİR?

Taşımacılık, materyal, hizmet ve insanların, talep edilen süre içerisinde, talep edilen ortama nakledilmesidir diyebiliriz.

Üretim sonucu ortaya çıkan ürünlerin, pazarlaması ne kadar yoğun yapılırsa yapılsın uygun bir taşıma sistemi seçilmez ise satışları beklenildiği hızlı ilerlemeyecektir. Bazı ek hizmetlerin olması durumunda bu hizmet, lojistik olarak anılabilir. Ama taşımacılık, materyal veya insan nakliyesi dışındaki hizmetleri kapsamaz.

Özellikle insanlar için veriliyorsa bu hizmet, güvenlik ve konfor hususları esas alınmalıdır. Uzun yolculuklarda konforsuz bir seyahat sunuyor olmak ticari manada büyük başarısızlıklar getirecektir kuşkusuz. Birçok tur firması bu sebeple araçlarını her daim temiz ve güncel tutmakta, rekabetin yoğun olduğu piyasada tutunabilmek adına teknolojik gelişmeleri dahi takip etmek durumundadır. Sektörde çalışan şoförlerin kesinlikle özel eğitim alıyor olması hayati önem taşımakta. Uykusunu alamayan bir şoförün açacağı tehlike kadar, olası bir kriz yaşanması durumunda şoförün kontrolünü kaybetmemesi, muhtemel durumlarda ne yapacağını gayet iyi bilmesi gerekmektedir.

Esnek ulaşım hizmetleri sağlayıcısı olan Polen Turizm’in sizlere sunduğu hızlı,güvenli ve rahat ulaşım olanaklarından faydalanın.

ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

Polen Turizm deneyimli kadrosu, seçkin araç filosu ile ülke çapında 7/24 hizmet vermektedir. Kurumsal firmalara müşteri odaklı çalışmalar doğrultusunda personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama ve vip transfer hizmetleri alanında çözümler sunmaktadır.

Personel Taşımacılığı

Şirket personelleri için sorunsuz ve rahat bir ulaşım, şirketlerin sürekliliği için çok önemlidir. Firmalarınızın ulaşım ihtiyaçlarınıza ayrıntılı bir şekilde teklif usulü anında cevap veriyoruz.

Organizasyon Taşımacılığı

İyi bir organizasyon için kitle kontrol, zamanlama ve konfor etkenlerini göz önünde bulundurarak ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vip Transfer Hizmetleri

Eğitimli, sertifikalı ve bakımlı şoförler ile vip transfer hizmetinden faydalanarak sizin için önem arz eden kişilerin ulaşım ihtiyaçlarını son model araçlar ile karşılayın. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimiz olan çocuklarımızın haftanın beş günü okullarından evlerine hostes kontrolünde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ulaşımını sağlıyoruz.Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şehir stresinden uzaklaştıran yenilikler sunan Polen Turizm sektöre getirdiği yenilikler ile geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor.

TEKNOLOJİK GELİŞMELERDEN MAKSİMUM FAYDALANIYORUZ

Polen Turizm teknolojik gelişmelerin takibinde kullanımda olan güzergah kontrol sistemleri, araç takip sistemleri, interaktif araç ve müşteri kayıt sistemleri ile müşterilerimizin isteklerine 7 gün 24 saat anında cevap verebilme imkanını sizlere sunmaktadır.

Güzergah Kontrol Sistemi

Güzergah kontrol sistemi ile artık servis araçlarının hangi yolları kullanacağı ile ilgili bilgileri harita üzerinde detaylı bir şekilde kolaylıkla  takip etme olanağı sunuyoruz.

Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemi ile müşterilerimize aracın zamanlama, durak noktaları,ortalama varış süreleri, hız limitleri ve trafik durumu ile ilgili bilgilere kolay kullanım arayüzüyle anında ulaşma imkanı veriyoruz.

İnteraktif Kayıt Sistemi

İnteraktif kayıt sistemi ile müşterilerimizin aldığı hizmetler kayıt altına alınarak verilen hizmetle ilgili araç, şöför  ve güzergah bilgilerine kolayca ulaşma imkanı sunmaktayız.