Oto/Filo Kiralama

Bireysel veya kurumsal tercihlere göre insanlar, oto kiralama şirketlerini getirdiği birçok avantajdan dolayı tercih edebiliyor. Firmaların bünyesinde ayrıca organizasyonlarından kurumsal projelere kadar birçok alanda bu hizmetler kullanılmaktadır.
Firmaların işçileri veya yöneticilerine araba satın almak yerine kiralıyor olmayı seçince rent a car piyasası süratle büyüme göstermeyi başardı. 120 bin arabaya yükselen oto kiralama pazarı 300 milyon dolarlık bir gelir elde etti…Türkiye’de çoğu merkezi caddelerde oto – filo kiralama firması görülmesi olağan artık.

Hızla gelişen bu sektör, son dönemlerde dünyanın en büyük şirketlerinin yanına, araç bayiliği hizmeti veren şirketler de dâhil oldu. Operasyonel amaçlı hizmet veren bayiler, rekabete hareket katarak, pazara hatırı sayılır bir hareket getirdi.

2006 senesinin sonlarına doğru 70.000 otomobil bulunduran bu sektörde, sayılar bu sene 90–95.000’lere yükselmiş gibi gözüküyor. Piyasa, sahip olduğu otomobillerinin 80.000’ini uzun vadeli kiralamalar adına değerlendiriyor. 10–12.000 otomobil de günübirlik veya haftalık kiralamalar için çalışmakta.2007 senesinin sonlarına doğru bu piyasanın 120.000 otomobil stoğuna erişmesi ön görülüyor.

Polentur olarak kurumsal firmalar veya bireysel kullanım için zamandan ve paradan tasarruf ettirecek istediğiniz araç modeli doğrultusunda filo kiralama hizmetleri sunmaktayız. Polentur’u tercih eden şirketlerin büyük bir çoğunluğu haftalık, aylık ve senelik olarak filo veya oto kiralaması gerçekleştirmekte.

Zaman Tasarrufu

Ekonomik Katkı

Sorunsuz Hizmet